PAYLAŞ
windows-market-ucretsiz-oyunlar

Oyun haberi bilgisayarınızı kasmayacak Windows Mağaza oyunları sizler için sıraladı.

  1. Fifa 15 UT  (Ultimate Team)
  2. Asphalt 8 :Airborne
  3. Hill Climb Racing
  4. Jetpack Joyride
  5. Flappy Bird 8

1.Fifa 15 Ultimate Team:

Bildiğiniz gibi bir kaç sene içinde FİFA futbola hakim oldu PES biraz geride kaldı.Google play’e Pes bile yazılınca 1. sırada Fifa 2. sıradaPES var.Fifa 14 (İOS/Android) için olanını tabletime indirdim Menejerlik yaptım ve bana göre Oyun konsolu ve PC den daha iyi olduğunu anladım.Bilet fiyatlarını ayarlayabiliyordunuz.Fifa 15 de bir takım seçmiyoruz, Kendi takımınızı yaratıyorsunuz.Bu özelliği keşke kullanıcı isteğine göre yapılsaydı, Facebook üzerinden bağlantı yaptığnızda size mini paket veriliyor.Haftanın takımı ile maç yapıp para kazanabilirsiniz.
Benim görüşüm çok güzel olmamış sırf para kazanmak için böyle yapmış olmalılar.

Bu oyun:Windows,İOS,Android de ücretsiz.

2.Asphalt 8 :Airborne:

Tabletlerin ,Telefonların vazgeçilmez araba yarışlarından birisi Asphalt. Ben neredeyse aldığım her telefona tablete kurmuşumdur,Çok keyif aldığım bir oyundur. 7 de oldukça güzeldi fakat bu sefer 8 daha iyi oldu ,Grafik açısından,Arabaların uçması ve ONLİNE olarak oynayabiliyorsunuz.Asphalt 8 Windows 8 ve 8.1 için mağazasında ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Bu oyun:Windows,İOS,Android de ücretsiz.

3.Hill Climb Racing

Grafiği iyi olmasada bu oyun vazgeçilmez arasında olur bence.Kötü telefonlara bile yüklenebilen kasmayan bir oyun.Oyunun amacı arabanız ile gidebildiğiniz kadar uzağa gitmek ,altınları toplayıp skor kasmak oyunda takla atarsanız skor kasarsınız. dikkat etmeniz gereken bir konu arabanın benzini bitebilir yolda benzin varilleri olacak onlara doğru sürerseniz benzin dolumu yapılır.

Bu oyun:Windows,İOS,Android de ücretsiz.

4.Jetpack Joyride

Bir laboratuvar da başlıyorsunuz engelleri aşmaya çalışıyosunuz, oyunda yukarı aşağıya hareket ediliyor.Eğlenceli oyun ,Altınlarla hızlandırmak için kıyafetler alınabiliyor.

Bu oyun:Windows,İOS,Android de ücretsiz.

5.Flappy Bird 8

Baş belası kuş Windows için kolları sıvadı ,Oyun aynısı ,Oyunun içeriği herşeyi aynı kuş 8 bit mario borularına benzer borular yine var,Ben sadece isminin sonunda 8 ve yapan firma değişik

Sadece Windows’da

 

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın