PAYLAŞ

E3 2016 etkinliğinde Bethesda firmasından The Elder Scrolls 6 oyununun açıklaması beklenirken The Elder Scrolls V : Skyrim‘in remastered versiyonu duyuruldu.

Fakat Bethesda yöneticilerinde Todd Howard yaptığı açıklamalarla 6. oyunu bekleyen oyuncuların yüreğine bir parça su serpti. Howard öncelikle altıncı oyun için çalışmaların başladığını doğruladı. Fakat oyunun çıkmasına daha çok olduğunu belirten Howard oyunun nasıl olacağını şu an açıklayabileceğini ama bu konuda kendisine inanmayacaklarını söyledi. Kendisine inanmayacaklarını çünkü anlattığı şeylerin şu an sahip olduğumuz teknoloji ile yapılamazmış gibi görüneceğini söyledi.

Ayrıca Bethesda‘nın The Elder Scrolls dışında iki proje üzerinde de çalıştığını belirten Howard bu projelerin The Elder Scrolls‘dan önce çıkacağını sözlerine ekledi.

Anlaşılan Bethesda‘nın serinin altıncı oyunu konusunda büyük planları var. Yeni teknolojilerden bahsedildiğine göre sanal gerçeklik teknolojisine uygun bir oyunun çıkmasını bekleyebiliriz. Altıncı oyundan önce daha iki proje daha olduğunu düşünürsek serinin son oyunu için 2018‘den önce tarih vermek imkansız gibi.

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın