PAYLAŞ
pokemon-go-oyunu-nasil-yuklenir-apk
pokemon-go-oyunu-nasil-yuklenir-apk

Pokemon Go Oyunu

Biliyorsunuz son zamanların çılgın eğlencesi pokemon go oyunu. Birçok insan eline telefonunu alıp camilerde pokemon kovalıyor. Peki herkesin konuştuğu bu oyunu cep telefonumuza nasıl yükleriz ?

Pokemon Go Android ve iOS Market Durumu

Pokemon Go oyunu ülkemizde henüz yayınlanmıyor. Android Play market ve iPhone iOs Store markette aradığınızda içinde pokemon ismi geçen uygulamalar bulunmasına rağmen hiçbiri geçerli pokemon go oyunu değil. Aslında onlarda pastadan pay kapma peşindeler. Hani kullanıcı yanlışlıkla yüklerde reklamdan para kazanır mıyız derdindeler. Özetle oyun marketlerde yok.

Peki ya ülkemizde oynayan insanlar bu oyunu nasıl yüklüyor ? Tabiki cevap basit; android için apk dosyasını diğer yerlerden temin ediyorlar. iOs içinse jailbreak marketlerden temin ediliyor. Ben bugün apk metodunu anlatmakla beraber bu yöntemin kişisel verilerinizi tehlikeye atma riski olduğunu söylemem gerekiyor.

Pokemon Go Yükleme

Android cihazınızdan http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-29-2-release/pokemon-go-0-29-2-android-apk-download/ adresine giderek “Download Apk” yazan butona tıklıyorsunuz. Buradan inecek olan apk dosyasını telefonunuzda dosya yöneticisinden bularak üzerine tıklayıp kur yada install diyorsunuz ve kuruluyor. Aslında bu kadar basit. Adresini verdiğim Pokemon Go apk dosyasının sürümü 0.29.2 olup güncelleme olursa yeni yazılarda bildirmeye anlatmaya çalışacağım.

 

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın