PAYLAŞ

1 hafta önce yüklendiği Youtube’da 30 milyondan fazla izlenme rakamına ulaşan Battlefield 1’in fragmanı, bir GTA 5 hayranı tarafından yeniden canlandırıldı. Tamamen GTA 5 mekaniklerinin kullanıldığı fragman, Battlefield 1’in çıkmasını bekleyen kullanıcılar tarafından da ilgiyle karşılandı.

DICE ve Electronic Arts (EA) şirketlerinin ortak yapımı olan ve 1. Dünya Savaşı’nda geçecek olan Battlefield 1’in fragmanı, son zamanlarda Youtube’un en çok beğenilen ve paylaşılan videoları arasına girmişti. Son olarak ise 57chevy150 isimli Youtube kullanıcısı, Rockstar Games’in açık dünya oyunu Grand Theft Auto 5’te Battlefield 1’in fragmanını yeniden canlandırdı. Ortaya çıkan iş ise kesinlikle çok başarılıydı.

Aşağıdaki videoda 57chevy150’nin Battlefield 1’in fragmanını GTA 5’te canlandırmasını izleyebilirsiniz. Orijinali 1914 ila 1918 yılları arasında geçen fragmanın günümüzde canlandırması gibi duran fragman oldukça eğlenceli. GTA 5’te at olmadığı için fragmandaki at yerine motokros aracı kullanılmış.

İLK DEĞİL, SON DA OLMAYACAK

Sinematik yapımlara imza atmak isteyen oyuncular, Battlefield 1’den çok daha başka yapımları da GTA 5’te daha önce canlandırmıştı. Örnek vermek gerekirse Spongebob Squarepants’ın parodisini izlemiştik. Yine Lucasfilm’s ve Bad Robot Productions’ın kült haline gelen Star Wars: Güç Uyanıyor filminin fragmanı da GTA 5’te yeniden çekilmişti.

Tüm bunlara ek olarak en son Battlefield 1’in fragmanı GTA 5 üzerinden oynatıldı ve tüm Youtube kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Bu arada Battlefield 1’in 21 Ekim 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkması planlanıyor.

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın